Internal change
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Internal change

Na první pohled obyčejné místo.. ale ne všechno je tak, jak vypadá.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnice Mission Care

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 15

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeThu Jan 29, 2015 12:31 am

Jediná nemocnice v celém městě. Díky své velikosti je schopná pojmout až neuvěřitelné množství pacientů - avšak většina lůžek beztak zůstává neobsazená, vezmeme-li v úvahu skladbu většiny obyvatel města. Avšak kdyby se někomu přihodilo něco skutečně vážného, je právě Mission Care to pravé místo, na které se dostane. Zvonku možná nevypadá tak veliká, avšak uvnitř se nachází spousta místa, především díky sálům, které jsou umístěny převážně v podzemí. Nemocnice poskytuje patřičnou péči všem bez rozdílu. Čím to, že jen málo ze všech pacientů tu nezůstane déle, než-li týden? To je záhada - ale ne pro ty, kdož se už alespoň trochu vyznají v tom, jak celé město funguje.
Nemocnice Mission Care Photo_src?photo=5804&size=h
Návrat nahoru Goto down
https://inchange.forumczech.com
Charles Berkley

Charles Berkley


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 15
Age : 27

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 4:46 pm

Jako každý jiný den, kdy jsme měli období praxe což bylo co 2 týden jsem byl v nemocnici Mission Care v našem městě, doktoři a pár častějších pacientů mě zde znalo, protože jsem tu byl i jako dobrovolník, tedy mimo prax. Někteří mi místo Charlese říkali Chuck, málo kdo věděl, že praktikuji magii a jen pár upíru zde bylo vpuštěno za účelem vyléčení vážně nemocných lidí, takový upíři byli většinou kontrolování Magiky a byla jim za to darovana krev. Byl jsem na recepci a povídal si s vrátnou, jelikož byl celkem poklidný den.
Návrat nahoru Goto down
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 15

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 4:55 pm

Zatímco se nic netušící personál nemocnice zabýval rutinními každodenními záležitostmi, někde poblíž se přeci jen dělo něco, co nebylo tak úplně běžné. Rozhodně ne na tomto vcelku poklidném místě. Oč že jde? Inu, neshody mezi kočičími lidmi a vlkodlaky nejsou nic výjimečného. A to byl také tento případ. Dva mladí zástupci těchto ras se zničeno nic přitoulali před vstupní dveře do nemocnice. Neuvědomujíc si, kam se dostali, nerušeně pokračovali v pěstním souboji. Otázkou je, zda jejich chování zůstane bez povšimnutí anebo budou napomenuti. Každopádně to není zrovna dvakrát hezký pohled. Na obou stranách lze s určitostí říct, že minimálně s odřeninami odejdou.
Návrat nahoru Goto down
https://inchange.forumczech.com
Charles Berkley

Charles Berkley


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 15
Age : 27

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 5:31 pm

Zaslechl jsem hluk z venku a viděl jak se dav pár lidí zastavuje u vstupu do nemocnice. Rozhodl jsem se dav rozehnat od vstupních dveří, přeci jen co by se stalo, kdyby přivezli někoho zraněného a nemohli se dostat dovnitř? Jak jsem rozháněl dav lidí všiml jsem si dvou bláznů, jak do sebe řežou. Rozhodl jsem se že použiji kouzlo na zmrazení času, toto kouzlo zmrazilo všechny obyčejné lidi, jen napřirozené bytosti se v něm mohli pohybovat. Když jsem zmrazil okolí ti dva se stále řezali.  " Vy blázni musíte se prát před tolika lidmi? " Bylo mi na první pohled jasný že to nejsou obyčejní lidé " Riskujete tady svoje prozrazení, nevím co jste za rasy, ale na spory tu jsou hory a né ulice a navíc u nemocnice, takže jestli nechcete problém vypadněte" Stál jsem na menších schůdcích před nemocnici celý v bílém s vyhrnutými rukávy, tito mladí, ale né zas o tolik mladší řekněme hybridi si mohli všimnout mého tetování hada na ruce. Byl jsem lehce proslulý v nadpřirozené komunitě a byla mi dána přezdívka Chronos díky mému vnímání času a manipulaci s ním.
Návrat nahoru Goto down
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 15

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 6:02 pm

Ani jeden z dvojice si stále nevšímal ničeho jiného než svého protivníka. I když se veškeré dění okolo zastavilo, pokračovali. Teprve poté, co k jejich uším dolehl hlas se na moment zastavili. Kočkodlak, jménem Tim pozvedne s úšklebkem hlavu a kývne na narušitele. "No jo, musíme. Tady štěně i příliš vyskakovalo." Vyřkne, jakoby to všechno vysvětlovalo. Jen o milisekundu později se z úst vlkodlaka ozve tiché vrčení. Coby reakce na označení štěně. "Problém? Jako bych již už neměl dost" pokračuje vlkodlak Daniel poté, co z jeho tváře zmizí poslední známky zloby. Neměl rád takovéto typy. Vlastně neměl rád žádné typy. A nejméně ze všeho kočky. "Fajn. Ale dej si pozor, kocourku. Spolu jsme ještě nekončili." Nato se otočí a i s roztrženým rtem zmizí pryč. Tim však oproti svému sokovi zůstane. "Hajzl" trefné pojmenování, zahuhlané spíše pro něj samotného. "Vy jste co, doktor? To mi určitě pomůžete" natáhne před sebe pravou ruku, na které se skví dlouhá řezná rána. Možná že by sehnal pomoc jinde, ale proč, když už je jednou v nemocnici?
Návrat nahoru Goto down
https://inchange.forumczech.com
Charles Berkley

Charles Berkley


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 15
Age : 27

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 6:09 pm

Příměří mezi Magiky a vlkodlaky bylo křehké a s žádostí o menší pomoc jsem se rozhodl mu vyhovět. " Doktor nejsem, jsem praktikant, ale pomůžeme ti uvnitř " Odmrazil jsem čas v momentě kdy od sebe odcházeli, takže to lidem naokolo nepřišlo nijak divné " Dejte si od těchhle dveří odchod show skončila lidičky " Zařval jsem a ukazoval na Daniela ať jde směrem k nemocnici za mnou. Pokud mne sledoval, tak jsme došli za obvodním lékařem, který měl zrovna volno, pokud však zůstal venku, tak já byl na recepci a opět si tam povídal.
Návrat nahoru Goto down
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 15

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 6:16 pm

Zlehka se uculí. No vážně, když hodně chce, vždycky dostane právě to, po čem touží. Jako právě teď. "To je fuk. Ale každopádně dík" ještě se na krátkou chvíli otočí za odcházejícím vlkoušem, než zatřepe nechápavě hlavou a pokračuje do míst, kde by dle všeho měl tedy dostat potřebnou pomoc. Doktory obecně neměl rád, ale pokud se to podaří a Tim nebude mít žádnou jizvu, bude nadevše šťastný a možná i vděčný. I když.. to asi ne. Anebo možná jednou později. Teď se ale soustředí jen na to, aby se příliš nehýbal a nechal dělat doktora jeho práci. Poté, když je vše hotovo, se vzdálí i on, aby co nejdřív zapomněl na fakt, že se nechal tak snadno vyprovokovat někým.. takovým. Příšerná újma na cti.

//Vzdaluji se na večeři Smile
Návrat nahoru Goto down
https://inchange.forumczech.com
Charles Berkley

Charles Berkley


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 15
Age : 27

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeFri Feb 06, 2015 6:21 pm

Moc se mi nelíbil ton, kterým se mnou mluvil, šlo poznat, že je to furt dítě no to v tomhle případě bylo fuk, svou povinnost jsem si splnil a hodlal to ohlásit i jeho rodičům, bežný postup pokuď je dítě v nemocnici a tuplem pokud to není člověk. "Jaké je tvoje jméno? No a co se vlastně mezi vámi tam venku stalo?" Doktor který mu šil ruku byl obyčejný člověk, tak jsem doufal, že není tak hloupej a nebude mi odpovídat přímou větou ve stylu TEN DEBILNÍ KOČKODLAK.
Návrat nahoru Goto down
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 15

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeSun Feb 08, 2015 8:32 pm

Povytažené obočí jen dosvědčuje nesouhlasný a částečně i povýšený postoj, který Tim zaujímá. "Bude to k něčemu užitečné?" opáčí namísto odpovědi, avšak poté si rezignovaně povzdechne. Tohle nemá cenu. "Timothy Reeves" rezignuje a přednese své jméno s patřičnou elegancí. Tak, jak byl zvyklý a naučený. "Co se stalo.. jo, tak to by bylo na dlouhé povídání" odkašle si, čímž se snaží vyhnout nějakému dalšímu rozvádění. Nicméně ani to nejspíš nebude stačit. Přece jenom Timovi ještě nebylo ani šestnáct let a tak snadno se z ničeho nevyvlékne. "Pohádali jsme se. Navíc kvůli takové prkotině" vykouzlí úsměv, o kterém si myslí, že je více než přesvědčivý. Uvidíme, jestli zafunguje, ačkoli by mohl. "Bude to trvat ještě dlouho? Rád bych už šel. Mám totiž ještě práci" uším okolí neunikne jízlivý podtón, ačkoli k němu nebyl řádný důvod. Zkrátka a dobře chtěl ven. A to hned.
Návrat nahoru Goto down
https://inchange.forumczech.com
Charles Berkley

Charles Berkley


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 15
Age : 27

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeMon Feb 09, 2015 7:51 pm

Jen jsem se pousmál a v hlavě si pomyslel, že je o trošku mladší než já a teenageři většinou dělají takovéhle blbosti, jen pár z nás byla asi vyjímka, ale to neznamená, že bych někdy nějakou blbost neudělal" Jasně Time už můžeš jít mělo by to být hotové " Potom jsem se na něj, ale podíval vážněji " Nezačínej si s něma moc, nechceme tu válku " Pošeptal jsem mu lehce do ucha a potom s rukama v kapsách vycházel z ordinace.
Návrat nahoru Goto down
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 15

Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitimeMon Feb 09, 2015 8:09 pm

"Fajn, díky" nakonec ho slova poděkování nezabijí. Snad. Vlastně byl v tomto ohledu trochu na rozpacích, ale nehodlal to přiznat. "Jo.. na to mám svůj kožíšek až moc rád" tentokrát se usměje bez jakýchkoliv vedlejších úmyslů. Zkrátka je to tak a v tomto ohledu se nepotřebuje utvrzovat v něčem, co postrádá smysl. "Ale budu si dávat pozor i tak" připustí Tím neochotně, než si stáhne rukáv trička, ačkoli je značně potrhaný. Už vidí ten proslov matky. Nicméně své zranění hodlá zahrát o outu, aby nevyšlo najevo, co dělal skutečně. To by byl jeho konec. S myšlenkami podobnými těmto vyjde z nemocnice ven, směřujíc pravděpodobně domů.
Návrat nahoru Goto down
https://inchange.forumczech.com
Sponsored content





Nemocnice Mission Care Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Mission Care   Nemocnice Mission Care Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice Mission Care
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Internal change :: Hra :: Město-
Přejdi na: