Internal change
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Internal change

Na první pohled obyčejné místo.. ale ne všechno je tak, jak vypadá.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jezero

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 15

Jezero Empty
PříspěvekPředmět: Jezero   Jezero Icon_minitimeTue Feb 10, 2015 12:17 am

Jedno z klidných míst, na které není těžké narazit, je právě zdejší jezero. Jde o největší sladkovodní plochu, která se v okolí Salthore nachází. V létě, kdy je jsou teploty příznivé, se v něm lze koupat. V zimě naopak jezero zamrzá natolik, že je možné na něm bruslit. Na jednom břehu se nachází malé tábořiště, kde jsou postavené dřevěné chatky, avšak můžete si zvolit i vlastní možnost přenocování.
Jezero Mowich_lake
Návrat nahoru Goto down
https://inchange.forumczech.com
Charles Berkley

Charles Berkley


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 15
Age : 27

Jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero   Jezero Icon_minitimeWed Feb 11, 2015 8:34 pm

Nevěděl jsem co dělat, a tak jsem se rozhodl vyjít si po delší době do přírody. Říká se že magii posilňuje příroda, no já osobně tomu věřil jen z té teorie, že mám zde větší možnost trénovat, než ve městě. Jako tréning jsem zde mohl použít téměř cokoliv, ale dnes jsem se vydal jen odpočívat. Zamířil jsem si to na úpatí jedné skály, tam jsem se usadil a pozoroval klidné jezero.
Návrat nahoru Goto down
Catrine Evans

Catrine Evans


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 01. 15
Age : 28

Jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero   Jezero Icon_minitimeThu Feb 12, 2015 1:36 am

Sice to bylo trochu zdlouhavější, ale přeci jen se po několikakilometrovém šlapání dostane na místo. "Jak já to tu miluju" broukne si spokojeně. Příroda a voda, to je naprosto dokonalé spojení. Něco pro Cat. Ta se po cestičce dostane až ke břehu, na kterém zastaví. Kouzelné místečko. Ani kdyby koukala pozorněji, nemůže zaznamenat přítomnost někoho dalšího. Natož pak v této situaci. Tašku odloží vedle sebe, zuje si boty a pokračuje dál. Do vody zatím neleze, i když nehodlá příliš zaváhat. Pomalým krůčkem se přiblíží k vodě a špičkou nohy okusí, jakou má teplotu. Naprosto dokonalou, toť výsledek hodný génia. No nevadí. Tak či tak se otočí a vydá zpět k místu, kde nechala věci. Posadí se na zem a zhluboka se nadechne, aby do ploc nabrala čerstvý vzduch. Protože dýchat potřebuje. Zatím letmý úšklebek se jí objeví na tváři. Ach ano, plány do budoucna jsou jasné. Není tupá, aby za ty roky zde nevěděla nic o složení obyvatel. A už kdysi se rozhodla, kam až se chce dostat právě ona. Mít nějaký cíl je tak.. úžasný pocit. Zatřepe prudce hlavou, načež z tašky vyloví knížku, do které se začte.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero   Jezero Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Internal change :: Hra :: Okolí-
Přejdi na: